Baner Pływacz

O Firmie

Radca prawny Maciej Pływacz - studia prawnicze ukończył na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie zdobywając tytuł naukowy magistra nauk prawnych. Tytuł radcy prawnego uzyskał po ukończeniu aplikacji radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu i złożeniu egzaminu radcowskiego organizowanego przez Ministra Sprawiedliwości.

Radca prawny Maciej Pływacz posiada uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

Z udzielanych przez niego porad prawnych i z reprezentacji przed sądami i urzędami państwowymi korzystali klienci Poradni Prawnych w Warszawie, Federacji Konsumentów Zarządu Krajowego w Warszawie, a także wrocławskich i świdnickich kancelarii.

Radca prawny Maciej Pływacz jest  autorem wielu publikacji o tematyce prawnej. W podręczniku akademickim „Kazusy i wzory pism” wyd. C.H. Beck 2011, zajął się działem dotyczącym prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a w publikacji "Od teorii do praktyki" wyd. Eko-Tur 2013 przedstawił rozważania na temat nagród jubileuszowych dla pracowników oświaty.

Zlecając prowadzenie spraw Kancelarii otrzymają Państwo pomoc prawną na najwyższym poziome, czytelnych zasadach, a w szczególności opartą na wiedzy i doświadczeniu.